PARFENIUK — «Серед вітрів» | Нацвідбір 2024 | Eurovision 2024 Ukraine

Ілья Парфенюк — повне ім’я артиста, який займає нішу романтичного душевного хіп-хопу з елементами баладної лірики. За рік на музичній сцені він випустив декілька синглів, його дебютний трек “Провела екскурсію” завірусився у соцмережах.

Вмикайте та оцінюйте його пісню для Євробачення «Серед вітрів» та вирішуйте чи матиме вона шанс бути почутою на Нацвідборі-2024!

Фінал Національного відбору відбудеться 3 лютого 2024 року у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця відбору та представника України на Євробаченні-2024 визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад зіркового журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування.

68-й Пісенний конкурс Євробачення в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.