SWOIIA — «Little Angels» | Нацвідбір 2024 | Eurovision 2024 Ukraine

Катерина Гуменюк, українська співачка, родом із Донецька. Почала займатися вокалом у три роки, у сім років випустила перший сингл під псевдонімом Ассоль. Артистка брала участь у телешоу «Х-Фактор» та «Голос країни». У 2020 році співачка вже брала участь у національному відборі на Євробачення.

Влітку 2023 року вона змінила сценічний псевдонім на SWOIIA.

Слухайте її конкурсну пісню «Little Angels» та вирішуйте долю композиції — чи звучати їй зі сцени Нацвідбору-2024!

Фінал Національного відбору відбудеться 3 лютого 2024 року у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця відбору та представника України на Євробаченні-2024 визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад зіркового журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування.

68-й Пісенний конкурс Євробачення в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.