Стали відомі 11 фіналістів Нацвідбору: що ми знаємо про них — дивіться

Суспільне Мовлення провело опитування в Дії, в якому українці обрали ще одного — одинадцятого — фіналіста Національного відбору на Євробачення-2024. Найбільшу кількість голосів — 80 944 (26,78%) — і квиток у фінал Нацвідбору, який відбудеться 3 лютого 2024 року, отримала ANKA з піснею «Палала».

Читайте також: Євробачення-2024: Суспільне оголосило імʼя 11-го фіналіста Нацвідбору

Це означає, що тепер ми знаємо імена всіх учасників фіналу Національного відбору на Євробачення-2024. Все, що ви не знали про alyona alyona & Jerry Heil, ANKA, DREVO, INGRET, MÉLOVIN, NAHABA, NAZVA, SKYLERR, YAGODY, YAKTAK та Ziferblat, в новому відео розповість наша ведуча Анна Тульєва!

Фінал Національного відбору відбудеться 3 лютого 2024 року у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця відбору та представника України на Євробаченні-2024 визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад зіркового журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування.

68-й Пісенний конкурс Євробачення в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.