Суспільне презентує пісні та проведе жеребкування фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2024

У четвер, 11 січня, о 12:00 у «Медіацентр Україна – Укрінформ» у Києві відбудеться пресконференція представників Суспільного Мовлення та фіналістів Національного відбору на Пісенний конкурс Євробачення-2024.

Під час події відбудеться презентація одинадцяти пісень фіналістів, а також жеребкування, що визначить порядок виступів у фіналі Нацвідбору. Подію модеруватиме незмінний коментатор та ведучий Нацвідборів на Євробачення Тімур Мірошниченко.

Трансляція відбуватиметься онлайн на ютуб-каналі та фейсбук-сторінці Євробачення Україна та на фейсбук-сторінці Суспільного Мовлення. Захід відбудеться за адресою вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Просимо акредитуватися представників медіа за посиланням.

Читайте також: Євробачення-2024: Суспільне оголосило імʼя 11-го фіналіста Нацвідбору

Фінал Національного відбору відбудеться 3 лютого у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця відбору й представника України на Євробаченні-2024 визначать за результатами голосування журі й глядачів. Склад журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування.

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.