NAZVA — «Slavic English» | Нацвідбір 2024 | Eurovision 2024 Ukraine

NAZVA називають себе галицько-донбаським гуртом, свій стиль ідентифікують як альтернативний етноарт-хаос. Музику грають на контрабасі, альті, клавішах та флор-томі.

Гурт заснували Павло Гоц та Ярослав Яровенко у Львові 2019 року. У грудні 2022-го випустили дебютний альбом Nazva, до якого ввійшли дев’ять композицій, зокрема «Сіґеле-міґеле». Другий альбом «ГУРМА» вийшов у жовтні 2023 року — переосмислили звичний формат альбому фітів з різними артистами та створили «альбом співпраць».

Слухайте «Slavic English» та вболівайте за NAZVA у фіналі Національного відбору на Євробачення-2024, 3 лютого.

Трансляція передшоу Національного відбору розпочнеться о 17:30, фіналу — о 18:00. Суспільне Мовлення транслюватиме Національний відбір на Євробачення-2024 на телеканалі та сайті Суспільне Культура, ютуб-каналі Євробачення Україна, фейсбук-сторінках Суспільного та Євробачення Україна, а також на сайті Євробачення в Україні.​ Трансляцію також можна буде слухати на Радіо Промінь і дивитися у застосунку Дія, обравши Дія.ТБ та канал Суспільне Культура HD.

За результатами жеребкування у фіналі Національного відбору учасники виступатимуть у такому порядку: YAKTAK, INGRET, NAZVA, ANKA, Drevo, alyona alyona & Jerry Heil, MÉLOVIN, SKYLERR, Ziferblat, YAGODY, NAHABA. Слухайте пісні фіналістів на ютуб-каналі Євробачення Україна.

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.