YAGODY — «Tsunamia» | Нацвідбір 2024 | Eurovision 2024 Ukraine

Український гурт YAGODY виник після попереднього проєкту Зоряни Дибовської в Донецьку. У 2014 році Зоряна разом із сином була змушена покинути Донецьк та перебратися на безпечну територію. У червні 2016 року у Львові заснували гурт YAGODY, рушійною силою якого стала Зоряна, а учасницями — студентки-актриси, в яких вона викладала сценічну мову. Разом вони досліджували український репертуар через мистецькі домашні експедиції, а також вчилися грати на музичних інструментах.

Гурт активно гастролює Європою та організовує благодійні концерти за кордоном.

Слухайте «Tsunamia» та вболівайте за YAGODY у фіналі Національного відбору на Євробачення-2024, 3 лютого.

Трансляція передшоу Національного відбору розпочнеться о 17:30, фіналу — о 18:00. Суспільне Мовлення транслюватиме Національний відбір на Євробачення-2024 на телеканалі та сайті Суспільне Культура, ютуб-каналі Євробачення Україна, фейсбук-сторінках Суспільного та Євробачення Україна, а також на сайті Євробачення в Україні.​ Трансляцію також можна буде слухати на Радіо Промінь і дивитися у застосунку Дія, обравши Дія.ТБ та канал Суспільне Культура HD.

За результатами жеребкування у фіналі Національного відбору учасники виступатимуть у такому порядку: YAKTAK, INGRET, NAZVA, ANKA, Drevo, alyona alyona & Jerry Heil, MÉLOVIN, SKYLERR, Ziferblat, YAGODY, NAHABA. Слухайте пісні фіналістів на ютуб-каналі Євробачення Україна.

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.