Голосування за переможця Нацвідбору на Євробачення продовжиться у неділю, 4 лютого

Через рекордну активність користувачів під час голосування у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2024, у мобільному застосунку Дія не всі охочі змогли віддати голос за обрану пісню. Понад 15 000 людей на секунду заходили в Дію, щоб проголосувати за свого фаворита Нацвідбору на Євробачення.

Щоб відновити роботу сервісу, потрібно значно більше часу, ніж передбачалось. Технічна служба Дії працює над тим, аби повністю відновити можливість голосування. Голоси, отримані до технічного збою, будуть збережені.

Для нас важливо, щоб кожен голос українця був врахований, адже саме глядацька думка є визначальною у виборі артиста, який представить Україну на міжнародній сцені Євробачення у травні 2024 року.

У неділю, 4 лютого, о 15:15 розпочнеться повтор фінального концерту Національного відбору на Євробачення, після чого у прямому ефірі будуть закриті лінії для голосування й оголошені результати.

Прямий ефір розпочнеться о 19:05.

Нагадаємо, переможця Нацвідбору та представника України на Євробаченні-2024 визначать за результатами голосування журі (50%) та глядачів (50%). Глядацьке онлайн-голосування вже вдруге відбувається в мобільному застосунку Дія.