alyona alyona & Jerry Heil підписали договір із Суспільним

Суспільне Мовлення підписало договір на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2024 з переможницями Національного відбору — alyona alyona & Jerry Heil. Дует представить Україну на 68-му Пісенному конкурсі Євробачення у шведському Мальме.

Читайте також: «Врахуємо самих себе»: Jerry Heil та alyona alyona про зміни в номері на Євробаченні-2024

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, у травні цього року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena 7 та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

​​За результатами жеребкування півфіналів Євробачення-2024alyona alyona & Jerry Heil виступлять у першій частині першого півфіналу, 7 травня.

Нагадаємо, що у неділю, 4 лютого, в ефірі телеканалу Суспільне Культура відбувся повтор фіналу Національного відбору на Пісенний конкурс Євробачення-2024 (що транслювався напередодні) та оголошення результатів голосування.

Читайте також: Рекорди фіналу Нацвідбору на Євробачення-2024 на Суспільному

Через рекордну активність користувачів у мобільному застосунку Дія — 24 000+ запитів за секунду — під час глядацького голосування у фіналі Нацвідбору, 3 лютого, не всі охочі змогли віддати голос за свого фаворита, відтак голосування було продовжено до 4 лютого. Загалом в опитуванні взяли участь 1 167 185 українців.

За результатами голосування журі та глядачів, перемогу вибороли alyona alyona & Jerry Heil, які у сумі отримали 21 бал — 10 від журі та 11 від глядачів, свій голос за дует віддало 723 297 користувачів.

Переможний виступ alyona alyona & Jerry Heil у фіналі Національного відбору на Євробачення-2024 днями було опубліковано на офіційному ютуб-каналі Eurovision Song Contest.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.