Відкрито акредитацію на Євробачення-2024 в Мальме

Організатори Євробачення відкрили акредитацію на цьогорічний Пісенний конкурс у шведському Мальме. Журналісти, блогери та представники фан-спільнот можуть подати заявку на акредитацію через платформу EventGo.

Читайте також: Євробачення-2024: Суспільне Культура покаже національні відбори 8 країн-учасниць конкурсу

Представники ЗМІ, професійні журналісти та контент кріейтори можуть подати заявку на акредитацію в категорії «М» до середини квітня. Під час заповнення анкети, потрібно буде завантажити документи на підтвердження ролі особи: копію національної чи міжнародної прескарти або ж підтвердження працевлаштування у відповідній організації.

Представники фан-спільнот, що спеціалізуються виключно на висвітленні новин Євробачення, можуть подати заявку на акредитацію в категорії «FM» до 18:00 18 березня

На додачу як професійні журналісти, так і представники фан-спільнот можуть подати заявку на онлайн-акредитацію в категоріях «M4» та «FM4» відповідно, щоб мати змогу висвітлювати події дистанційно. Представникам обох категорій потрібно буде надати детальну інформацію про охоплення їхнього видання та пов’язаних з ним сторінок у соціальних мережах, а також детальний план висвітлення подій на Євробаченні-2024.

Як і минулого року, представники ЗМІ не зможуть спостерігати за окремими репетиціями артистів, які відбуватимуться з 28 квітня по 4 травня. Уривки з цих репетицій будуть опубліковані на офіційних діджитал-платформах Євробачення та мовників-учасників конкурсу. Побачити постановки учасників у повному обсязі представники акредитованих ЗМІ зможуть на перших генеральних репетиціях, які пройдуть 6, 8 та 10 травня

Докладніше про умови акредитації на цьогорічний Пісенний конкурс читайте на офіційному сайті Євробачення — eurovision.tv.

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, у травні цього року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena 7 та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

​​За результатами жеребкування півфіналів Євробачення-2024, представниці України alyona alyona & Jerry Heil виступлять із піснею «Teresa & Maria» у першій частині першого півфіналу, 7 травня

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.