Фінал фінського Нацвідбору на Євробачення-2024 — дивіться на Суспільне Культура

У суботу, 16 березня, о 21:30 в ефірі телеканалу Суспільне Культура відбудеться трансляція фіналу фінського Нацвідбору на Євробачення-2024 — «Uuden Musiikin Kilpailu».

Читайте також: Організатори Євробачення-2024 оголосили про зміни в правилах конкурсу

Цьогоріч фінський національний відбір на Євробачення, відомий як «Конкурс нової музики» (Uuden Musiikin Kilpailu), проходив на Nokia Arena в місті Тампере — найбільшому майданчику, який коли-небудь приймав пісенний конкурс. Переможець «Конкурсу нової музики» був обраний з семи фіналістів за результатами голосування глядачів (75%) та оцінками міжнародного журі (25%), до складу якого увійшла й українська команда. Всі сім пісень учасників були опубліковані задовго до фіналу і тривалий час посідали місця в хіт-парадах Фінляндії — тому інтрига трималась до останнього. 

Суспільне Культура покаже фінал «Конкурсу нової музики» з оригінальним українськомовним супроводом Галини Сергєєвої. Зазначимо, що цьогоріч трансляція фіналу нацвідбору на онлайн-порталі фінського суспільного мовника вдруге поспіль супроводжувалася коментуванням українською на знак поваги та підтримки народу України. 

Нагадаємо, що Суспільне впродовж двох місяців щосуботи показуватиме фінальні шоу національних відборів на Євробачення-2024 восьми країн-учасниць конкурсу. Усі наступні сім нацвідборів коментуватиме незмінний голос Євробачення в Україні — Тімур Мірошниченко.

Читайте також: Нацвідбори країн-учасниць Євробачення-2024: де і коли дивитися

Дивіться на телеканалі та сайті Суспільне Культура о 21:30:

  • 16 березня — «Uuden Musiikin Kilpailu»: фінал фінського Нацвідбору;
  • 23 березня — «Das deutsche Finale»: фінал німецького Нацвідбору на Євробачення-2024;
  • 30 березня — «Benidorm Fest»: фінал іспанського Нацвідбору на Євробачення-2024;
  • 6 квітня — фінальний вечір італійського музичного фестивалю Sanremo 2024;
  • 13 квітня — «Supernova»: фінал латвійського Нацвідбору;
  • 20 квітня — «Eesti Laul»: фінал естонського Нацвідбору на Євробачення-2024;
  • 27 квітня — «Eurovizija.LT»: фінал литовського Нацвідбору на Євробачення-2024;
  • 4 травня — «Festival da Canção»: фінал португальського Нацвідбору на Євробачення-2024.

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, відбудеться у травні у шведському місті Мальме. Півфінали Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena 7 та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

Представниці України alyona alyona & Jerry Heil виступлять із піснею «Teresa & Maria» у першій частині першого півфіналу, 7 травня. Порядок виступу ​​визначило жеребкування півфіналів Євробачення-2024

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.