alyona alyona & Jerry Heil

  • Виконавець
  • alyona alyona & Jerry Heil
  • Пісня
  • Teresa & Maria
Рік виступу
2024

alyona alyona & Jerry Heil

alyona alyona & Jerry Heil — дві незалежні артистки, які розпочали свою музичну співпрацю у 2022 році, випустивши перший спільний трек «Ridni moi». Пізніше того ж року alyona alyona & Jerry Heil випустили спільний альбом «Dai Boh», до якого увійшли пісні у колаборації з європейськими артистами. Сумарна кількість прослуховувань спільних треків двох артисток сягає понад 50 000 000.

alyona alyona — реперка, композиторка й авторка пісень. Співзасновниця музичного лейбла ENKO. Розпочала музичну карʼєру у 2018 році, випустивши кліп на іронічний трек «Рибки». Вже у 2019 р. The Guardian включив реперку до списку «50 найкращих виконавців року», а The New York Times — до переліку «найважливіших виконавців європейського континенту». У 2020 — alyona alyona увійшла до європейського списку Forbes «30 до 30». Станом на зараз у дискографію артистки входить 25 синглів, а також 2 студійні та 2 мініальбоми.

Jerry Heil  — співачка, музикантка й авторка пісень, яка до перемоги у 2024 році вже двічі брала участь в Нацвідборах на Євробачення. Музична продюсерка, засновниця лейбла Nova Music. У 2023 році стала лауреаткою Music Moves Europe Awards у номінації Public Choice Award, а у 2024 — членкинею журі. Крім того, у тому ж році Jerry Heil стала найпопулярнішою українською артисткою на Spotify, маючи понад 800 000 слухачів щомісяця. Також співачка є однією з небагатьох українців, кому вдалося вступити до одного з найпрестижніших музичних вишів світу — Berklee College of Music.