Чи втрутилися російські боти під час Нацвідбору на Євробачення — інтерв’ю з Оксаною Мороз

Війна триває не лише на полі бою, а й в інформаційному просторі. Росіяни продовжують поширювати фейки та пропаганду і у світі, і в Україні, зокрема використовуючи українські масові публічні обговорення для розхитування суспільства. Чи втрутилися російські боти в інформаційний простір під час Нацвідбору на Євробачення? Та як велике Євробачення стає ґрунтом для створення російських пропагандистських інформаційних кампаній? У студії «Культури на часі» розповіла Оксана Мороз — засновниця ініціативи «Як не стати овочем».

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, відбудеться у травні у шведському місті Мальме.Півфінали Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena 7 та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

​​За результатами жеребкування півфіналів Євробачення-2024, представниці України alyona alyona & Jerry Heil виступлять із піснею «Teresa & Maria» у першій частині першого півфіналу, 7 травня.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.