Фінал німецького Нацвідбору на Євробачення-2024 — дивіться на Суспільне Культура

У суботу, 23 березня, о 21:30 в ефірі телеканалу Суспільне Культура відбудеться трансляція фіналу німецького Нацвідбору на Євробачення-2024. У Das Deutsche Finale 2024 взяли участь 9 артистів, які змагалися за шанс представити свою країну у Мальме. У шоу виступили зіркові гості — Lord Of The Lost (минулорічні представники Німеччини на Євробаченні), Мері Роос, Ріккардо Сімонетті, Кончіта Вурст та інші.

Читайте також: 50 днів до фіналу Євробачення-2024 в Мальме — що відомо

Представника Німеччини було обрано не тільки шляхом голосування, а й голосуванням міжнародного журі. Переможця обрали за результатом голосування журі та глядачів у співвідношенні 50/50. До складу міжнародного журі увійшли музичні експерти з таких країн, як Іспанія, Литва, Швейцарія, Австрія, Великобританія, Швеція, Хорватія та Ісландія.

Переможець відбору став 67-м учасником країни на конкурсі, і таким чином Німеччина зберегла свій визначний рекорд — найбільшу кількість разів участі в історії Євробачення.

Нагадаємо, що Суспільне впродовж двох місяців щосуботи показуватиме фінальні шоу національних відборів на Євробачення-2024, а коментуватиме незмінний голос Євробачення в Україні — Тімур Мірошниченко.

Читайте також: Нацвідбори країн-учасниць Євробачення-2024: де і коли дивитися

Дивіться на телеканалі та сайті Суспільне Культура о 21:30:

  • 23 березня — «Das deutsche Finale»: фінал німецького Нацвідбору на Євробачення-2024;
  • 30 березня — «Benidorm Fest»: фінал іспанського Нацвідбору на Євробачення-2024;
  • 6 квітня — фінальний вечір італійського музичного фестивалю Sanremo 2024;
  • 13 квітня — «Supernova»: фінал латвійського Нацвідбору;
  • 20 квітня — «Eesti Laul»: фінал естонського Нацвідбору на Євробачення-2024;
  • 27 квітня — «Eurovizija.LT»: фінал литовського Нацвідбору на Євробачення-2024;
  • 4 травня — «Festival da Canção»: фінал португальського Нацвідбору на Євробачення-2024.

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, відбудеться у травні у шведському місті Мальме. Півфінали Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena 7 та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

Представниці України alyona alyona & Jerry Heil виступлять із піснею «Teresa & Maria» у першій частині першого півфіналу, 7 травня. Порядок виступу ​​визначило жеребкування півфіналів Євробачення-2024.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.

Підписуйтесь на канал Суспільне Анонси в телеграм або вотсап, щоб знати про головні проєкти та події на Суспільному.