Фінал іспанського нацвідбору — на Суспільне Культура

Телеканал Суспільне Культура продовжує щосуботи транслювати фінальні шоу національних відборів восьми країн-учасниць на Пісенний конкурс Євробачення-2024. У суботу, 30 березня, о 21:30 дивіться адаптацію фіналу іспанського Нацвідбору — Benidorm Fest з українським коментарем від Тімура Мірошниченка.

Читайте також: Євробачення-2024: стало відомо, під яким номером виступлять alyona alyona & Jerry Heil

У фіналі іспанського нацвідбору брали участь 8 учасників, які боролися за шанс поїхати у Мальме. За правилами нацвідбору Іспанії переможець визначається за результатами голосування експертного журі, громадського журі та глядацького SMS-голосування у співвідношенні 50%, 25%, 25% відповідно.

Дивіться на Суспільне Культура щосуботи о 21:30:

  • 30 березня — «Benidorm Fest»: фінал іспанського Нацвідбору на Євробачення-2024;
  • 6 квітня — фінальний вечір італійського музичного фестивалю Sanremo 2024;
  • 13 квітня — «Supernova»: фінал латвійського Нацвідбору;
  • 20 квітня — «Eesti Laul»: фінал естонського Нацвідбору на Євробачення-2024;
  • 27 квітня — «Eurovizija.LT»: фінал литовського Нацвідбору на Євробачення-2024;
  • 4 травня — «Festival da Canção»: фінал португальського Нацвідбору на Євробачення-2024.

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, відбудеться у травні у шведському місті Мальме. Півфінали Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena 7 та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

Представниці України alyona alyona & Jerry Heil виступлять із піснею «Teresa & Maria» у першому півфіналі, 7 травня, під номером 5.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.