Фінал італійського музичного фестивалю «Санремо» — на Суспільне Культура

Телеканал Суспільне Культура продовжує щосуботи транслювати фінальні шоу національних відборів восьми країн-учасниць Пісенного конкурсу  Євробачення-2024. Цієї суботи, 6 квітня, о 21:30 дивіться адаптацію фіналу італійського музичного фестивалю «Санремо» з українським коментарем від Тімура Мірошниченка.

Цього року кількість пісень, що брали участь у конкурсі «Санремо», зросла зі звичайних 28 до рекордних 30. Тридцять артистів італійської музичної сцени, як відомих, так і новачків, змагалися за найпрестижнішу музичну нагороду в Італії на сцені Teatro Ariston.

Гранд-фінал проходив у два тури. Під час всіх 30 номерів глядачі мали можливість ще раз проголосувати за своїх фаворитів. Ці голоси глядачів були об’єднані з балами, накопиченими за весь тиждень фестивалю, і таким чином з’явився новий рейтинг, який відкрив п’ятірку найкращих пісень року, що пройшли до суперфіналу.

Читайте також: Євробачення-2024: стало відомо, під яким номером виступлять alyona alyona & Jerry Heil

Після цього лічильник голосування обнулився, і глядачі знову отримали можливість віддати свої голоси. У суперфіналі переможця визначали за результатами публічного голосування: 34% голосів, доповнене рішенням журі, що складалося з представників радіостанцій (33%), та ще одного журі, що складалося з представників медіа (33%). Це було захопливе поєднання громадської думки та експертних оцінок, які й визначили переможця фестивалю.

Дивіться на Суспільне Культура щосуботи о 21:30 наступні нацвідбори:

  • 6 квітня — фінальний вечір італійського музичного фестивалю Sanremo 2024;
  • 13 квітня — «Supernova»: фінал латвійського Нацвідбору;
  • 20 квітня — «Eesti Laul»: фінал естонського Нацвідбору на Євробачення-2024;
  • 27 квітня — «Eurovizija.LT»: фінал литовського Нацвідбору на Євробачення-2024;
  • 4 травня — «Festival da Canção»: фінал португальського Нацвідбору на Євробачення-2024.

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, відбудеться у травні у шведському місті Мальме. Півфінали Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena 7 та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

Представниці України alyona alyona & Jerry Heil виступлять із піснею «Teresa & Maria» у першому півфіналі, 7 травня, під номером 5.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.