Фінал латвійського нацвідбору Supernova — на Суспільне Культура

Телеканал Суспільне Культура продовжує щосуботи транслювати фінальні шоу національних відборів восьми країн-учасниць на Пісенний конкурс Євробачення-2024. Наступної суботи, 13 квітня, о 21:30 дивіться адаптацію фіналу латвійського нацвідбору з українським коментарем від Тімура Мірошниченка.

Цьогоріч Supernova провели в латвійській Ризі з одним півфіналом із п’ятнадцяти пісень, десять із яких потрапили до фіналу. На обох етапах голосування відбувалося на основі виступів наживо. Результат нацвідбору визначило голосування журі — 50% та голосування глядачів — 50%.

Ведучими 9-го за рахунком латвійського національного відбору Supernova були Lauris Reiniks та Ketija Šēnberga, які провели глядачів через виступи десяти фіналістів та декількох спеціально запрошених гостей. Серед гостей була й добре знайома шанувальникам Євробачення Alika, яка представляла сусідню Естонію на Пісенному конкурсі-2023.

Дивіться на Суспільне Культура щосуботи о 21:30 наступні нацвідбори:

  • 13 квітня — «Supernova»: фінал латвійського Нацвідбору;
  • 20 квітня — «Eesti Laul»: фінал естонського Нацвідбору на Євробачення-2024;
  • 27 квітня — «Eurovizija.LT»: фінал литовського Нацвідбору на Євробачення-2024;
  • 4 травня — «Festival da Canção»: фінал португальського Нацвідбору на Євробачення-2024.

Читайте також: «Побачення з Євробаченням»-2 щопʼятниці на Радіо Промінь

Нагадаємо, 68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, відбудеться у травні у шведському місті Мальме. Півфінали Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena 7 та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

Представниці України alyona alyona & Jerry Heil виступлять із піснею «Teresa & Maria» у першому півфіналі, 7 травня, під номером 5.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.