Євробачення-2024: alyona alyona та Jerry Heil виступили на наймасштабнішому промоконцерті в Амстердамі

У суботу, 13 квітня, представниці України на Євробаченні-2024 alyona alyona та Jerry Heil виступили з піснею «Teresa & Maria» на наймасштабнішому промоконцерті до Євробачення-2024 — Eurovision in Concert в Амстердамі. З 37 учасників Пісенного конкурсу — 29 взяли участь у концерті.

Читайте також: Пісня alyona alyona та Jerry Heil зібрала 4,4 млн переглядів на YouTube «Євробачення»: це один із найкращих показників

На заході alyona alyona та Jerry Heil зустрілися з представниками інших країн, зокрема Франції, Швеції та Австрії.

Крім того, під час візиту у Нідерланди представниці України встигли виступити на голландському телебаченні — артистки виконали пісню «Teresa & Maria» на популярному щоденному ток-шоу «Sophie & Jeroen».

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, відбудеться у травні у шведському місті Мальме. Півфінали Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena 7 та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

Представниці України alyona alyona & Jerry Heil виступлять із піснею «Teresa & Maria» у першому півфіналі, 7 травня, під номером 5. Конкурсна пісня артисток зібрала понад 4,5 мільйона переглядів на офіційному ютуб-каналі Євробачення — це один із найкращих показників серед усіх учасників цьогорічного Пісенного конкурсу.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.