Eesti Laul 2024: дивіться фінал естонського нацвідбору на Суспільне Культура

Телеканал Суспільне Культура продовжує щосуботи транслювати фінальні шоу національних відборів восьми країн-учасниць Пісенного конкурсу Євробачення-2024. Вже цієї суботи, 20 квітня, о 21:30 дивіться адаптацію фіналу естонського Eesti Laul з українським коментарем від незмінного голосу Євробачення — Тімура Мірошниченка.

Читайте також: Євробачення-2024: оголосили про зміни в визначенні порядку виступів у фіналі

За перемогу на цьогорічному Eesti Laul змагалися 10 пісень, 5 з яких пройшли до фіналу за результатами півфіналу, а ще 5 — були відібрані внутрішньо естонським суспільним мовником. За результатами голосування глядачів та міжнародного журі було визначено топ з трьох пісень, які кваліфікувалися до «суперфіналу», де були виконані повторно. У кульмінації шоу відбулося повторне голосування проте цього разу участь у визначенні переможця брала виключно естонська аудиторія.

Дивіться на телеканалі та сайті Суспільне Культура щосуботи о 21:30:

  • 20 квітня — «Eesti Laul»: фінал естонського Нацвідбору на Євробачення-2024;
  • 27 квітня — «Eurovizija.LT»: фінал литовського Нацвідбору на Євробачення-2024;
  • 4 травня — «Festival da Canção»: фінал португальського Нацвідбору на Євробачення-2024.

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, відбудеться у травні у шведському місті Мальме. Півфінали Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena 7 та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

Представниці України alyona alyona & Jerry Heil виступлять із піснею «Teresa & Maria» у першому півфіналі, 7 травня, під номером 5. Конкурсна пісня артисток зібрала понад 4,5 мільйона переглядів на офіційному ютуб-каналі Євробачення — це один із найкращих показників серед усіх учасників цьогорічного Пісенного конкурсу.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.