У Мальме показали сцену Євробачення-2024

Шведська телекомпанія SVT показала приголомшливу сцену Malmö Arena, на якій прозвучать 37 пісень Пісенного конкурсу Євробачення-2024.

У четвер, 25 квітня, організатори представили сцену 68-го Пісенного конкурсу Євробачення, над якою майже пів року велася робота: від проєктування і будівництва до монтування екранів та світла.

Читайте також: Jamala буде речницею від України на Євробаченні-2024

Сцена Malmö Arena готова прийняти артистів, які змагатимуться на цьогорічному конкурсі, а репетиції до Євробачення розпочнуться уже цієї суботи, 27 квітня.

Рухливі світлодіодні куби, світлодіодна підлога, освітлення, відео та сценічна технологія створять дивовижні варіації на арені, а хрестоподібна сцена, розміщена просто посередині зали, передбачає унікальний кругозір на 360 градусів.

На сцені розташовані 2 168 освітлювальних приладів, кожен з яких має світлодіодне або лазерне джерело. Щоб підготувати освітлення, на попереднє програмування пішло чотири тижні. Розміщено близько 1000 квадратних метрів світлодіодних екранів, площа самого лише світлодіодного покриття на підлозі сцени становить 186 квадратних метрів, тоді як світлодіодний екран фону має площу 340 квадратних метрів.

У Мальме для трьох концертів буде працювати команда з шести осіб, а допомагатимуть їм ще 36 людей з додаткової сценічної бригади. Вони матимуть лише 55 секунд, щоб встановити сцену в ідеальне положення для кожної з 37 пісень, розташувавши необхідний реквізит на сцені й одночасно демонтуючи попередній реквізит.

За концепцією підготовки арени стоять Флоріан Відер, художник-постановник, і Фредрік Стормбі, дизайнер світла й екранів.

Читайте також: Фінал литовського нацвідбору EUROVIZIJA.LT — на Суспільне Культура

Нагадаємо, 68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, відбудеться у травні у шведському місті Мальме. Півфінали Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

Представниці України alyona alyona & Jerry Heil виступлять із піснею «Teresa & Maria» у першому півфіналі, 7 травня, під номером 5.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.

Фото: EBU/ Peppe Andersson