alyona alyona & Jerry Heil презентували концертну версію пісні «Teresa & Maria» на спіноф-шоу Євробачення

У понеділок, 29 квітня, alyona alyona & Jerry Heil презентували концертну версію пісні «Teresa & Maria», з якою вже 7 травня представлять Україну в першому півфіналі Пісенного конкурсу Євробачення-2024. Відео на концертну версію пісні у виконанні з хором вийшло у межах шоу «Eurovision… A Little Bit More!» на офіційному ютуб-каналі Eurovision Song Contest.

Читайте також: alyona alyona & Jerry Heil провели першу репетицію на сцені Євробачення-2024

Зйомки концертної версії пісні відбулися на сольному концерті Jerry Heil в одній з найбільших театральних зал у Києві — разом з артистками в унісон співало близько двох тисяч глядачів.

«Для нас було важливо відчути масштаб цієї пісні, адже за неї проголосувало понад 720 тисяч людей по всій Україні. Її виконання на концерті у Києві — це була концентрована любов. 

Ми хотіли трошечки змінити пісню, але зробити це так, щоб вона при цьому лишалася впізнаваною. Тому ми й додали частину з лупером на початку. Все своє життя я співала в хорах, тому будувати багатоголосся для мене — це щось органічне і природне. Щось, що я роблю автоматично у своїй голові, навіть зранку, коли тільки прокинуся. Тому це так само органічно і вписалося в наш виступ. Також ми додали хор у приспіви», — коментує Jerry Heil.

Реперка alyona alyona висловила сподівання, що і на самому Євробаченні з артистами співатиме вся зала — так само як на київському концерті й останніх виступах у Європі та додала, що разом з Jerry Heil вони будуть всіма способами нагадувати про Україну.

«Музика — це м’яка сила, і цією силою ми намагаємось показати не тільки якою прекрасною може бути українська пісня у виконанні двох жінок, а й насправді нагадати про нашу країну, аби люди почули, як голосно ми говоримо про те, що світ потребує єднання. Про те, що ми писали цю пісню під атаками і що саме так живуть українці щодня. Бути об’єднаними і допомагати одне одному — ціль, про яку ми говоримо голосно і не можемо мовчати», — ділиться alyona alyona.

Зазначимо, що «Eurovision… A Little Bit More!» — офіційне спіноф-шоу (англ. spin-off show — нове за сюжетом шоу з тими самими учасниками — прим. ред.) Євробачення з ексклюзивними виступами учасників Пісенного конкурсу в Мальме.

Нещодавно представниці України на Євробаченні-2024 — alyona alyona & Jerry Heil — провели першу репетицію на головній сцені 68-го Пісенного конкурсу в Мальме. Під час виступу українських представниць сцена Malmö Arena стала полотном для оспівування жіночої сили, стійкості та єдності, необхідної для подолання життєвих викликів. Друга репетиція alyona alyona & Jerry Heil відбудеться вже 1 травня.

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, відбудеться у травні у шведському місті Мальме. Півфінали Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena 7 та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

Представниці України alyona alyona & Jerry Heil виступлять із піснею «Teresa & Maria» у першому півфіналі, 7 травня, під номером 5.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.