Festival da Canção 2024: фінал португальського Нацвідбору

Телеканал Суспільне Культура покаже у суботу, 4 травня, о 18:35 заключну трансляцію із шоу національних відборів восьми країн-учасниць на Пісенний конкурс Євробачення-2024.

Цьогоріч 60 років відтоді, як відбувся у Португалії перший національний фінал — Festival da Canção. Дивіться адаптацію фіналу португальського нацвідбору з українським коментарем від Тімура Мірошниченка.

Підпишіться на Суспільне Анонси на зручній для вас платформі: телеграм або вотсап

Festival da Canção складається з двох півфіналів і великого фіналу. У кожному з півфіналів брали участь 10 пісень, із яких за результатами голосування глядачів і журі було обрано 5 пісень, що пройшли до фіналу. Потім із кожного півфіналу було обрано 6-ту пісню виключно шляхом голосування глядачів. 12 пісень змагалися у фіналі фестивалю.

Читайте також: alyona alyona & Jerry Heil: відео з другої репетиції на сцені Євробачення-2024

Підрахунок балів у фіналі Festival da Canção проводився у співвідношенні 50/50, за результатами голосуванням глядачів та журі. Ведучою була Філомена Каутела, яку багато фанатів Євробачення пам’ятають із часів, коли вона була співведучою конкурсу 2018 року в Лісабоні.

Нагадаємо, 68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, відбудеться у травні у шведському місті Мальме. Півфінали Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena 7 та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

Представниці України alyona alyona & Jerry Heil виступлять із піснею «Teresa & Maria» у першому півфіналі, 7 травня, під номером 5.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.

Читайте більше про Євробачення у FacebookTelegram, а також дивіться наш YouTube.

Фото: eurovision.tv