Частка показу першого півфіналу Євробачення на каналі Суспільне Культура сягала 15,6%

Телеканал Суспільне Культура отримав рекордні показники 7 травня під час трансляції першого півфіналу Пісенного конкурсу Євробачення-2024 — середня частка становила 11,5% за аудиторією понад 18 років (міста 50 тис.+). Це у 2,5 рази вище за показники трансляції першого півфіналу Євробачення-2023 (4,53%).

Перед початком голосування за учасників першого півфіналу Євробачення-2024 частка трансляції в моменті досягала 15,6% (18+, міста 50 тис.+).

Загалом перший півфінал Пісенного конкурсу Євробачення-2024 на телеканалі Суспільне Культура подивилися 529 тис. телеглядачів за аудиторією віком від 4 років, у містах з населенням понад 50 тисяч мешканців, де проводяться вимірювання.

«Обсяг аудиторії у великих містах — це лише частина населення країни. Ми розуміємо, що набагато більше українців подивились перший півфінал Євробачення-2024 через велику знаковість цієї події. Теперішнє вимірювання (ТВ панель), яке є зараз, не враховує перегляди людей у маленьких містах з населенням менше ніж 50 тисяч та селах, що привносить великі обмеження в оцінку аудиторного потенціалу такого важливого продукту на українському телебаченні», — зазначила Вікторія Борщенко, директорка дирекції досліджень.

Окрім того, трансляцію першого півфіналу Євробачення-2024 показували сайти Суспільне КультураСуспільне Євробачення, фейсбук-сторінки Суспільного, а також транслювало наживо Радіо Промінь.

Трансляції на сайтах Суспільне Культура та Суспільне Євробачення дивилося понад 125 тис. і 102 тис. користувачів відповідно.

Виступ alyona alyona & Jerry Heil на фейсбук-сторінці Євробачення Україна подивилося 672 тис., а на фейсбук-сторінці Першого каналу — 133 тис. користувачів. Трансляція першого півфіналу на фейсбук-сторінці Євробачення Україна отримала понад 111 тис. переглядів.

Читайте також: Євробачення-2024: Україна вийшла у фінал конкурсу

Відразу два відео потрапили у першу трійку Популярного на YouTube в Україні менше ніж за добу після трансляції. За 16 годин після ефіру виступ представниць України отримав понад 1 млн переглядів, а вся трансляція першого півфіналу Євробачення за цей же час має 2,7 млн переглядів.

На ютуб-каналі Євробачення Україна трансляція ЄВРОБАЧЕННЯ-2024: Перший півфінал|Передшоу та коментаторська студія з Тімуром Мірошниченком зараз #7 у вкладці «Набуває популярності». Загалом трансляцію уже подивилися понад 578 тис. користувачів.

Нагадаємо, у 68-му Пісенному конкурсі Євробачення беруть участь представники 37 країн. Півфінали Євробачення-2024 пройдуть 7 та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня. Загалом з двох півфіналів до великого фіналу конкурсу буде відібрано 20 учасників, до яких 11 травня доєднаються представники країн, які потрапляють у фінал автоматично: цьогоріч це Швеція, як країна-організаторка, а ще Велика Британія, Німеччина, Іспанія, Італія та Франція, як країни «Великої пʼятірки».

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.