50 днів до Євробачення: Kalush Orchestra розповів про підготовку

Гурт Kalush Orchestra підтвердив, що готується представити Україну на Євробаченні-2022 в Турині.

«До Євробачення залишилося рівно 50 днів. Ми готуємося як можемо, стараємось максимально, щоб представити нашу країну якомога краще. Величезна подяка організаторам і спільноті Євробачення, дуже дякую, що ви нам допомагаєте. Маємо надію, що приїдемо до вас, і що тут уже настане мирний час», — сказав фронтмен гурту Олег Псюк.

Від початку війни музиканти Kalush Orchestra беруть активну участь у боротьбі проти російських загарбників. Так, один із членів команди приєднався до територіальної оборони Києва. Соліст гурту Олег Псюк займається волонтерською діяльністю, допомагає людям переїжджати, знаходити прихисток і медикаменти. Ігор Діденчук теж займається волонтерською діяльністю та плете маскувальні сітки, готує коктейлі Молотова.

Нагадаємо, що 25 лютого Європейська мовна спілка відсторонила росію від участі в Євробаченні-2022, тому в конкурсі братиме участь сорок країн. Послухати виступи усіх учасників можна на сайті eurovision.tv.

Суспільне мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022 в Італії. Євробачення-2022 відбудеться в італійському місті Турин в арені Pala Olimpico за участі 40 країни спочатку у півфіналах 10 і 12 травня, а потім у великому фіналі — 14 травня.