Роббі Вільямс хоче виступити на Євробаченні-2023 в Україні

8 червня британський співак Роббі Вільямс заявив, що хотів би виступити на Євробаченні-2023, яке після перемоги Kalush Orchestra в Турині має відбутись в Україні. Про це повідомляє видання The Mirror.

Музикант хотів би долучитися до конкурсу не як учасник, а стати зірковим гостем шоу та виступити під час перерви.

“Я подумав, що хочу зробити це, як Джастін Тімберлейк та Мадонна. Тож я написав своє ім’я. Я чув, що це може бути в Україні, але я все одно поїду! Я справді люблю Євробачення”, – сказав Вільямс.

Переможцем Євробачення-2022 стали Kalush Orchestra з піснею Stefania Вони отримали 192 балів від журі та 439 балів від глядачів. Лідер гурку Олег Псюк на першій пресконференції заявив, що “Україна з радістю прийме наступне Євробачення у цілісній щасливій і розбудованій Україні”.

З цією думкою погодились і в Мінкульті.

“У нас немає сумнівів, що воно має відбуватися в Україні. Єдине, що ніхто ще не проводив Євробачення під час війни… Ми зараз шукаємо спільно з колегами відповіді на найважливіші умови, які висуває Мовна спілка, але думаю, що у діалозі нам доведеться пояснити, що деякі умови мають бути змінені”, — сказав міністр Олександр Ткаченко.

Роббі Вільямс — британський співак, автор пісень. Він вважається найпопулярнішим британським співаком, що виконує пісні в жанрах поп, попрок, софт-рок тощо. За характерний тембр голосу і манеру виконання Елтон Джон назвав Вільямса “Френк Сінатра XXI століття”. За плечима Вільямса 8 альбомів номер один, 6 синглів номер один у Великій Британії та безліч нагород. Також Роббі Вільямс вважається найбільш продаваним іноземним виконавцем в Латинській Америці.