Про Євробачення

Пісенниий конкурс Євробачення — це міжнародний пісенний конкурс, що проводиться з 1956 року між країнами-членами Європейської мовної спілки.

Щороку десятки учасників  — співаків та співачок, музикантів та гуртів з різних країн — виступають для всієї Європи та світу, об’єднують глядачів, що затамовано і натхненно проймаються емоціями, драйвом та енергією виступів конкурсантів. У конкурсі щороку може взяти участь один учасник від кожної країни Європейської мовної спілки, найбільшого у світі все свято музики, яке об‘єднує країни та панує музичною атмосферою.об’єднання національних телерадіомовних корпорацій.

Ідея конкурсу виникла у швейцарця Марселя Безансона в 1955 році, під час зустрічі країн Європейської мовної спілки у Монако. В ті часи це було викликом, бо об‘єднати країни у одній трансляції було складно. Головною метою створення конкурсу було збереження миру, оскільки Євробачення було засноване, коли Європа відновлювалась після Другої світової війни.
За всю історію Євробачення, конкурс відмінили лише у 2020 році, він не був проведений через пандемію.

Правила конкурсу час від часу, в залежності від духу часу, зазнають змін, але єдиним лишається розуміння, що Євробачення — це свято музики, яке об‘єднує країни музичною атмосферою.

Пам‘ятаймо, Євробачення — це те, що дає єднання і цілісність усьому людству!