Суспільне отримало понад 40 заявок за перші тижні на Нацвідбір до Євробачення-2023

Суспільне Мовлення отримало 42 заявки від охочих взяти участь у Національному відборі на Пісенний конкурс Євробачення-2023. Приймання заявок триватиме ще понад місяць — до 15 жовтня.

Читайте також: Дмитро Шуров: «Українці, які так люблять свободу, можуть її отримати й на цьому відборі»

Найпоширенішими помилками є заявки, в яких пісні, що подаються на пісенний конкурс, перевищують допустимий хронометраж — до трьох хвилин, та уже були оприлюднені.

«Дуже важливо, щоб пісня, яка подається для участі у Національному відборі, ще ніде не з’являлася — повністю чи частково. Ця композиція тривалістю до 03:00 хвилин могла бути написана спеціально для Нацвідбору або просто чекала свого часу, щоб вперше гучно зазвучати на весь світ саме на відборі. Також пильно просимо надсилати нам саме фонограму “плюс”, щоб можна було максимально повно оцінити композицію», — зазначила голова делегації України на Євробаченні-2023 Оксана Скибінська.

Зазначимо, Суспільне Мовлення приймає заявки на участь у Національному відборі на Пісенний конкурс Євробачення-2023. Цьогоріч музичним продюсером Національного відбору на Євробачення-2023 став Дмитро Шуров (Pianoбой). Фінал Національного відбору на Євробачення-2023 відбудеться у грудні в Києві. Переможця оголосять під час трансляції фіналу у прямому ефірі телеканалів Суспільного та на його діджитал-платформах.

Євробачення-2023 відбудеться у травні наступного року у Великій Британії та пройде від імені цьогорічного мовника-переможця — української телерадіокомпанії Суспільне Мовлення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.