Герман Нєнов про підготовку до Євробачення-2023 — дивіться

У грудні минулого року BBC оголосило старшу продюсерську команду найбільшої музичної події цього сезону — Євробачення-2023. У складі групи СуспільногоГерман Нєновкреативний режисер цьогорічного шоу від України та єврофан з 19-річним стажем.

Читайте також: BBC оголосило старшу продюсерську команду на Євробачення-2023: у складі троє від України

«Ми активно працюємо і хочемо, щоб Україна мала своє звучання. Це моя внутрішня особиста місія, я борюсь за кожну секунду України на цьому конкурсі. Хочу, щоб було якомога більше українських митців, української айдентики та вайбу. Сподіваюсь, що у нас вийде показати трошки інший ракурс країни», — розповів Герман Нєнов.

Ведуча влогів про Євробачення Анна Тульєва зустрілася з Германом Нєновим та розпитала, чому номер Джамали найкращий за всі роки участі України в Євробаченні, про секрет вгадування переможців та вплив масштабу сцени на кінцевий вигляд телеверсії.

Про підготовку до Євробачення-2023 й те, чому номер Нєнова в останній місяць став найпопулярнішим в українському шоубізнесі, дізнавайтеся у новому відео на ютюб-каналі Євробачення Україна.

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.