«Мій образ на Євробаченні буде сюрпризом для всіх», — Юлія Саніна

Нещодавно стало відомо, що однією з ведучих цьогорічного Пісенного конкурсу Євробачення в Ліверпулі стане Юлія Саніна. Ведучі Радіо Промінь Олександра Франко та Олександр Барлебен у прямому ефірі ранкового шоу «Ранок ПРО» розпитали фронтвумен гурту The Hardkiss, як вона готується до цієї ролі і яких сюрпризів чекати від неї на сцені Євробачення-2023, що пройде від імені України в британському Ліверпулі вже у травні цього року.

Читайте також: Оголошено ведучих та коментаторів Євробачення-2023 у Ліверпулі

— Юлю, хто запропонував ідею, щоб ти стала ведучою Євробачення?

— Це була досить несподівана пропозиція для мене. Зі мною зв’язалися з BBC і запропонували пройти кастинг. Насправді протягом кількох місяців проводився кастинг різних людей на почесну роль співведучого або співведучої. Було декілька етапів відбору й онлайн, і особисто — для цього я навіть літала в Лондон. 

Це був досить тривалий процес, впродовж якого мені не можна було нікому нічого розповідати. Ось це було найскладніше. Знала лише моя родина і найближчі люди. І ось нарешті я можу про це розказати! 

Все було несподівано, оскільки я все ж таки в першу чергу музикантка, а не ведуча. Але, мабуть, саме це їм і сподобалося.

— А чи знала ти, що станеш ведучою Євробачення, під час суддівства на українському Нацвідборі на Євробачення?

— Ні, тоді ще не знала. На той момент я була в процесі кастингу, і мені здавалося, що це щось зовсім нереальне. Мені здавалося — хто завгодно, тільки не я (сміється). Але насправді я дуже пишаюся тим, що мені надали таку можливість. І повірте, я не страчу! Я зроблю все по максимуму, адже дуже ретельно готуюсь — займаюся з учителями англійською мовою додатково кожен день. Зараз іде цікавий і новий для мене процес.

— І мабуть, трішки нервовий? Ми ж всі розуміємо, що сцена — це завжди стресові відчуття…

— Ще й які стресові — а тут ще й англійською мовою! Але мені здається, що це й на краще, тому що коли я розмовляю українською, говорю забагато. Я дуже балакуча (сміється). А англійською я буду говорити лише те, що треба — і нічого зайвого.

Ми завжди чекаємо виступи гурту The Hardkiss, щоб побачити нові образи, які ти створюєш разом із командою. Як зараз йде підготовка до створення образу? Чи можна дізнатися, який вигляд матиме Юлія Саніна на сцені Євробачення?

— Ми в процесі. Це обов’язково буде сюрприз для всіх. Покажемо образи вже на сцені Євробачення. Але я маю деякі ідеї й усі мене підтримали в цьому. Зараз я в Києві, ми багато працюємо над образами, малюємо ескізи. В активному пошуку того самого, найкращого вбрання. 

— Ми на Радіо Промінь постійно говоримо про Євробачення і підготовку до нього. Чи можна очікувати виступу Юлії Саніної і The Hardkiss на сцені в Ліверпулі? 

— Про це я ще не можу говорити, тому що сценарій ще розробляється. Скажу лише, що для запрошених артистів такі виступи дуже почесні. Але поки що не можу ні підтвердити, ні заперечити. 

Фотографка Анастасія Мантач

Зазначимо, 67-й конкурс Євробачення у травні прийматиме Ліверпуль. Представником України на цьогорічному конкурсі є гурт TVORCHI

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення. 

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Стежте за новинами цьогорічного Євробачення на Суспільне Культура, Радіо Промінь, сторінках Євробачення Україна та на сайті Суспільне Євробачення.