Майже 21 млн переглядів відео про Євробачення-2023 на YouTube та в соцмережах Суспільного

YouTube-канал та соцмережі Євробачення Україна від Суспільного зібрали за два тижні майже 21 мільйон переглядів, з них понад 910 тис. — прямі трансляції півфіналів та фіналу Пісенного конкурсу Євробачення з коментаторської студії Тімура Мірошниченка у Ліверпулі.

Читайте також: Частка телетрансляції Євробачення на каналі Суспільне Культура сягала 40%

«Нашій знімальній команді у Ліверпулі — ведучій Анні Тульєвій та відеографу Олексію Мацкевичу вдалося зняти ексклюзивні кадри підготовки гурту TVORCHI на всіх етапах конкурсу, а також поспілкуватися з українськими зірками, які презентували Україну на багатьох майданчиках. Зокрема, Jamala, Kalush Orchestra, Jerry Heil, Go_A та інші. А також з усіма учасниками від інших країн на бірюзовому хіднику та за лаштунками шоу. А переможниця Євробачення-2023 Loreen висловила щиру підтримку Україні та українцям», — розповіла директорка департаменту цифрового контенту та соцмереж Суспільного Мовлення Олександра Чернова.

Влоги та інші матеріали на YouTube-каналі Євробачення Україна вже зібрали понад 2,3 млн переглядів. На другому півфіналі у трансляції з Тімуром Мірошниченком з українцями ексклюзивно привітався багаторічний коментатор Євробачення від Великої Британії Грем Нортон.

16,1 млн переглядів відео на ТікТок та 2,3 млн переглядів відео на Instagram, присвячених темі Євробачення, впродовж останні двох тижнів. Відео ставали вірусними й цитованими в медіа.

«Ми експериментували з форматами відео для різних платформ, виходили у прямий ефір з найцікавіших локацій Ліверпуля, спілкувалися з аудиторією у спільнотах і забезпечували стрім з коментаторської Тімура Мірошниченка. Усе що відбувалося на Євробаченні під час і навколо шоу, наша команда оперативно показувала глядачам: шалену енергію українських виступів на сцені та у Євровіледжі, щирі коментарі артистів і звичайних людей з усього світу на підтримку України і теплі обійми вимушених переселенців. Окрім високих показників, цитованості і зростання кількості підписників, ми як Суспільне виконували потужну обʼєднавчу місію», — зазначила генеральна продюсерка діджитал-платформ Суспільного Мовлення Вікторія Мурована.

Прямі трансляції на сайтах Суспільне Культура і Суспільне Євробачення фіналу Євробачення-2023 подивилися понад 147 тис. користувачів, а на фейсбук-сторінках Суспільного фінал наживо дивилися 124 тис. користувачів.

Зазначимо, що прямі трансляції двох півфіналів та фіналу Пісенного конкурсу Євробачення велися на телеканалі Суспільне Культура, а Радіо Промінь транслювало наживо фінальне шоу Євробачення-2023.

Телеканал Суспільне Культура отримав рекордні показники під час трансляції фіналу Пісенного конкурсу Євробачення-2023, що відбувся 13 травня: середня частка становила майже 20%.

Нагадаємо, 67-й Пісенний конкурс Євробачення проходив у Ліверпулі від імені України. Гурт TVORCHI виступив з піснею «Heart of Steel» та посів шосте місце у фіналі.

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення. Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.