Переселенці з України зможуть безкоштовно потрапити на Євробачення у Ліверпулі

Уряд Великої Британії оголосив, що близько 3000 квитків на Пісенний конкурс Євробачення-2023 в Ліверпулі будуть доступними для українців, які були змушені покинути свої домівки та проживають у Великій Британії.

Читайте також: Оголошено ведучих та коментаторів Євробачення-2023 у Ліверпулі

Українці, які перебувають у Великій Британії через програми «Homes for Ukraine Scheme», «Ukraine Family Scheme» та «Ukraine Extension Scheme», зможуть подати заявку на отримання квитків. Детальніше про процес подачі заявок на квитки для буде повідомлено згодом, як і про доступність квитків у загальному продажі.

Також Велика Британія оголосила про виділення 10 мільйонів фунтів стерлінгів для того, щоб Євробачення справді продемонструвало українську культуру. Гроші підуть на підтримку міської ради Ліверпуля та на партнерство BBC з українськими артистами та виконавцями для забезпечення співпраці під час Євробачення-2023 — шоу, присвячене музиці та тому, як воно об’єднує людей з усього світу.

«Тисячі квитків будуть запропоновані тим, хто переміщений через війну, щоб вони могли взяти участь у шоу, присвяченому їхній батьківщині, їхній культурі та їхній музиці. Як завжди, ми разом з українським народом у його боротьбі за свободу», — зазначила міністерка культури Великої Британії Люсі Фрейзер.

Читайте також: Жеребкування півфіналів Євробачення-2023: Україна голосуватиме у другому півфіналі

Нагадаємо, 22 лютого організатори Пісенного конкурсу Євробачення оголосили ведучих та коментаторів цьогорічного шоу — ними стали українці Юлія Саніна і Тімур Мірошниченко та Ханна Веддінгхем, Аліша Діксон, Грем Нортон, Мел Ґедройць, Райлан, Скотт Міллз, Сем Квек та Клер Суїні.

Зазначимо, 67-й конкурс Євробачення у травні прийматиме Ліверпуль. Представником України на цьогорічному конкурсі є гурт TVORCHI.

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.