TVORCHI презентували оновлену версію пісні для Євробачення-2023

У четвер, 9 березня, гурт TVORCHI презентував оновлену версію пісні «Heart of Steel», з якою вони представлять Україну на Пісенному конкурсі Євробачення-2023 в Ліверпулі вже цього травня. У своїй пісні TVORCHI співають про незламність та силу духу людей, створених з волі та сталі. Кліп на оновлену версію «Heart of Steel» опубліковано на офіційному ютуб-каналі Eurovision Song Contest

Читайте також: Жеребкування півфіналів Євробачення-2023: Україна голосуватиме у другому півфіналі

Трек про сталеве серце у грудях, загартоване випробуваннями, став покликом для гурту TVORCHI взяти участь у Євробаченні, щоб донести свій меседж до 160-мільйонної аудиторії конкурсу з усього світу. «Heart of Steel» пісня про нескорених, незламних людей, які попри всі труднощі рухаються вперед, саме такі переживання за задумом артистів передає драматичний фінал.

«Пісня “Heart of Steel” про кожного, хто попри всю безвихідь носить у грудях сталеве серце і не здається. А сьогодні це всі ми. В нашій пісні є рядки: Не бійтеся говорити те, що ви думаєте. Тому що як би погано не було, хтось слухає. Ми хочемо, щоб про нашу незламність почули всюди», — розповіли TVORCHI. 

В оновленій версії пісні TVORCHI додали текст українською: «Незважаючи на біль, я продовжую свій бій. Світ палає, а ти дій».

Пісня «Heart of Steel» була написана навесні, коли українські захисники героїчно стояли на «Азовсталі». Після цього слово «сталь» — стало одним із символів української незламності, уособленням справжньої сили духу. Емоції від побаченого TVORCHI перенесли в музику. 

Зазначимо, що TVORCHI — переможці українського Національного відбору на Євробачення-2023. Фінал конкурсу пройшов у прямому ефірі з укриття на станції метро «Майдан Незалежності» на глибині 90 метрів під землею. TVORCHI представлять Україну на 67-му Пісенному конкурсі Євробачення, який відбудеться в британському Ліверпулі від імені України вже цього травня. 

Україна країна-переможниця минулорічного Євробачення, відтак TVORCHI автоматично потрапляють у гранд-фінал конкурсу, де виступатимуть зі своєю піснею «Heart of Steel» у прямому ефірі 13 травня.

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення. 

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Фото: Пресслужба TVORCHI

Стежте за новинами цьогорічного Євробачення на Суспільне Культура, Радіо Промінь, сторінках Євробачення Україна в соціальних мережах та на сайті Суспільне Євробачення.