TVORCHI виконали оновлену пісню «Heart of Steel» на відкритті муралу в Кенії

У четвер, 16 березня, в Найробі, столиці Кенії, відбулося відкриття муралу «Grains of Culture» («Зерна культури»). Спеціальним музичним гостем події став гурт TVORCHI, який вже у травні цього року представить Україну на Пісенному конкурсі Євробачення-2023. На презентації муралу TVORCHI виконали оновлену версією пісні «Heart of Steel».

Читайте також: Євробачення-2023: відомо, під яким номером TVORCHI виступлять у фіналі

«Побудова теплих стосунків між країнами сьогодні та створення культурних звʼязків головна ідея вільного світу, де люди поважають один одного, цінують життя та його різноманітність. Саме про це говорили з африканськими та міжнародними медіа. А також про співпрацю між Україною та Кенією, яка зміцнить обидві країни на всіх рівнях», – поділилися TVORCHI.

Мурал-триптих «Grains of Culture» –– останній з п’яти муралів-символів, відкритих у межах проєкту The Wall, створеного за ініціативи Українського Інституту та агенції культурного розвитку Port.

Проєкт має на меті показати, як багато спільного є у Кенії та України, включаючи спільні цінності, цілі та права. Щоб наголосити на цьому, агенція культурного розвитку Port. запросила відомих українських та кенійських художників, щоб спільною мовою говорити про свободу, демократію та єдність. Мурал в Найробі створили кенійські художники Moha та Eliamin Ink в колаборації з українцями Аліною Коник, Андрієм Ковтуном та Нікітою Кравцовим. 

Автори муралу посилаються у своїх роботах на символи вільного майбутнього України та Кенії, їх національної ідентичності, сили та стійкості. Мурал «Grains of Culture» символізує дипломатичні й економічні відносини між двома країнами через символи зерен кави та пшениці. 

Зазначимо, що представником України на цьогорічному Євробаченні є гурт TVORCHI.

Нещодавно TVORCHI презентували оновлену версію пісні «Heart of Steel», з якою вже у травні цього року представлять Україну на Пісенному конкурсі Євробачення-2023 у Ліверпулі. У своїй пісні артисти співають про незламність та силу духу людей, створених з волі та сталі. У гранд-фіналі Євробачення-2023, що відбудеться 13 травня цього року, TVORCHI виступатимуть під номером 19.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Фото: Пресслужба TVORCHI

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.