Jamala, Kalush Orchestra, Юлія Саніна, Дмитро Шуров і TVORCHI закликали до участі у Нацвідборі на Євробачення-2024

Jamala, Kalush Orchestra, Юлія Саніна, Дмитро Шуров та TVORCHI закликали подати заявку на участь у Національному відборі на Пісенний конкурс Євробачення-2024 — до завершення приймання лишається пʼять днів. Заявки від охочих представити Україну на конкурсі в Мальме приймаються через форму на сайті eurovision.ua по 22 жовтня включно

Читайте також: Євробачення-2024: два тижні до кінця приймання заявок на участь у Нацвідборі

«Якщо ти думаєш, що моя історія з Євробаченням це лише 2016 рік, “прийшла і перемогла” — ні. У мене було два розчарування, дві болісні поразки. Коли я вперше прийшла на Нацвідбір — не пройшла навіть перше коло, вдруге я співала пісню “Smile” — і знову невдача. Але все одно, коли я зрозуміла, що мені є що сказати, що у мене є пісня і я хочу, щоб її почув весь світ, — я прийшла знову. Не побоялась. Якщо в тебе є мрія, пісня та мета ще більше розповісти про нашу неймовірну країну — йди», — поділилася Jamala, переможниця Євробачення-2016 у Стокгольмі.

Музичний продюсер Національного відбору на Євробачення-2024 Дмитро Шуров (Pianoбой) чекає на пісні артистів: «Хочу нагадати всім колегам-музикантам, які мріють і планують представити Україну у шведському Мальме: залишається всього декілька днів, щоб ви подали ваші заявки. Отже, чекаю на ваші демки та мастери до півночі 22 жовтня. І нехай крута музика з українським серцем прозвучить на весь світ!».

Своєю думкою про участь в Національному відборі поділася Юлія Саніна, фронтвумен гурту The Hardkiss та ведуча Євробачення-2023 у Ліверпулі: «Євробачення — це неймовірне вікно можливостей, а також випробування та пригода, яку ви запамʼятаєте на все своє життя. Це чудовий артистичний досвід — щиро раджу хоча б раз у своїй карʼєрі спробувати себе на Нацвідборі, а якщо пощастить — і на самому Євробаченні!».

До заклику долучилися TVORCHI, переможці минулорічного Національного відбору та представники України на Євробаченні-2023 в Ліверпулі: 

«Якщо ви відчуваєте в собі сили та потенціал заповнюйте форму на сайті eurovision.ua. Це чудова можливість заспівати на велику міжнародну аудиторію, здобути цінний досвід і чудові емоції», — зазначили TVORCHI.

За результатами приймання заявок буде сформовано лонглист учасників, які продовжать брати участь у Національному відборі. Список, який включатиме до 20 виконавців, оприлюднять на платформах Суспільного до середини листопада

Переможці Євробачення-2022, гурт Kalush Orchestra нагадують глядачам, що Національний відбір — вже скоро: «Ми вас запрошуємо на Євробачення: взяти участь або як мінімум подивитися. Вже скоро. Стежте!».

Фінал Нацвідбору відбудеться у лютому 2024 року у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця Нацвідбору визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад зіркового журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування. 

68-й Пісенний конкурс Євробачення в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня. Своєю чергою півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня

Нагадаємо, що 67-й Пісенний конкурс Євробачення відбувся в британському Ліверпулі від імені України та за участі Суспільного Мовлення. Гурт TVORCHI представив Україну з піснею «Heart of Steel» та посів шосте місце у фіналі конкурсу. 

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.