KARYOTYPE — «Sadness» | Нацвідбір 2024 | Eurovision 2024 Ukraine

Гурт KARYOTYPE у нинішньому складі заснували 1 грудня 2017 року. KARYOTYPE – це Даніл (вокаліст, засновник гурту), Міша (гітарист / басист) та Олег (батько Даніла і за сумісництвом тесть Михайла), тому це справжній родинний бенд!

Слухайте їхню пісню «Sadness» та пишіть у коментарях – чи варта вона другого шансу, щоб потрапити на Нацвідбір-2024.

Фінал Національного відбору відбудеться 3 лютого 2024 року у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця відбору та представника України на Євробаченні-2024 визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад зіркового журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування.

68-й Пісенний конкурс Євробачення в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.