Другий півфінал Євробачення-2024: де дивитися і хто виступить

Вже у четвер, 9 травня, о 22:00 відбудеться другий півфінал 68-го Пісенного конкурсу Євробачення, що проходить у шведському місті Мальме. На стадіоні Malmö Arena 16 учасників другого півфіналу змагатимуться за право потрапити до списку фіналістів. Україна цієї ночі не голосує.

Читайте також: Євробачення-2024: Україна вийшла у фінал конкурсу

Суспільне Мовлення транслюватиме другий півфінал Євробачення-2024 наживо на всіх платформах — телебаченні, диджиталі та радіо.

Де дивитися другий півфінал Євробачення-2024

ТЕЛЕБАЧЕННЯ

За пів години до показу другого півфіналу, о 21:30, на телеканалі Суспільне Культура розпочнеться трансляція програми «Передшоу. Пісенний конкурс Євробачення-2024». Ведучими нового епізоду будуть Тімур Мірошниченко та співачка й музична продюсерка Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023 Світлана Тарабарова.

Гостями другого випуску стануть:

  • alyona alyona & Jerry Heil — представниці України на Євробаченні-2024;
  • Анна Тульєва — ведуча «Щоденників Євробачення» та влогів про Пісенний конкурс на ютуб-каналі Євробачення Україна;
  • Герман Нєнов — режисер-постановник виступу Люксембургу на Євробаченні-2024. Креативний директор Євробачення-2023 від України та Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023.
  • Слава Дьомін — шоумен, блогер, радіо- й телеведучий.

Пряма трансляція другого півфіналу Євробачення-2024 розпочнеться на телеканалі Суспільне Культура о 22:00. Коментуватиме шоу Тімур Мірошниченко, незмінний голос Пісенного конкурсу в Україні.

Для забезпечення інклюзивності відеотрансляція буде супроводжуватись перекладом жестовою мовою. Перекладачками розмовних студій другого півфіналу будуть Ірина Сколотова та Юлія Порплік, за адаптацію пісень вдруге відповідатимуть Анфіса Болдусєва та Лада Соколюк.

РАДІО 

Трансляція другого півфіналу 68-го Пісенного конкурсу на хвилях Радіо Промінь розпочнеться о 22:00, а передшоу — о 21:30. У студії працюватимуть Дмитро Захарченко та Леся Антипенко, а також будуть ексклюзивні включення Анни Заклецької зі стадіону Malmö Arena.

ДИДЖИТАЛ-ПЛАТФОРМИ

«Передшоу» та другий півфінал також можна буде дивитися на:

Дивіться також: влоги про Євробачення — Hallå, Євробачення!

Хто виступить у другому півфіналі Євробачення-2024

За проходження у гранд-фінал Пісенного конкурсу 9 травня змагатимуться учасники другого півфіналу:

Крім 16 учасників, які боротимуться за вихід у фінал Пісенного конкурсу, під час другого півфіналу глядачі також побачать повні виступи трьох країн «Великої п’ятірки», які відразу проходять у фінал: Франції, Іспанії та Італії.

Порядок виступів у другому півфіналі:

Підпишіться на Суспільне Анонси на зручній для вас платформі: телеграм або вотсап

Зіркові виступи у другому півфіналі

У другому півфіналі шоу продовжать вести телеведуча Петра Меде й акторка Малін Акерман.

Зірки Євробачення Єлена Папарізу, Сертаб Еренер і Шарлотта Переллі спробують залучити до співу весь світ через The World’s Biggest Sing-Along.

Також організатори анонсували музичний виступ Петри Меде під назвою We Just Love Eurovision Too Much.

Нагадаємо, що Україна вийшла у фінал Євробачення-2024 за підсумками першого півфіналу, який завершився пізно ввечері у вівторок, 7 травня, у шведському Мальме. alyona alyona & Jerry Heil вийшли на сцену Malmö Arena під номером 5 та вразили глядачів змістовною постановкою від дворазової номінантки «Ґреммі» — Таню Муіньо. Наприкінці виступу alyona alyona & Jerry Heil подякували всім за підтримку України.

За результатами жеребкування, яке відбулось одразу після завершення першого півфіналу alyona alyona & Jerry Heil витягнули категорію «вибір продюсера» — одне з нововведень цьогорічного шоу. Таким чином, порядок виходу представниць України на сцену гранд-фіналу Євробачення-2024 тепер залежить виключно від продюсерів шоу, які на свій розсуд розташують їх виступ у першій або другій частині фіналу.

У 68-му Пісенному конкурсі Євробачення беруть участь представники 37 країн. Другий півфінал Євробачення-2024 пройде 9 травня, а гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня. Загалом з двох півфіналів до великого фіналу конкурсу буде відібрано 20 учасників, до яких 11 травня доєднаються представники країн, які потрапляють у фінал автоматично: цьогоріч це Швеція, як країна-організаторка, а ще Велика Британія, Німеччина, Іспанія, Італія та Франція, як країни «Великої пʼятірки».

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.