Євробачення-2024 на Суспільне Культура: частка показу фіналу сягнула понад 28%

Трансляція фіналу Пісенного конкурсу Євробачення-2024, який пройшов 11 травня у шведському Мальме, прикувала увагу сотень тисяч телеглядачів та користувачів в Україні. На телеканалі Суспільне Культура дивились наживо фінал Євробачення-2024 800 тис. телеглядачів за аудиторією віком від 4 років, у містах з населенням понад 50 тис. мешканців, де проводяться вимірювання телеаудиторії. Зазначимо, фінал Євробачення-2023 на телеканалі Суспільне Культура минулого року дивилися 579 тис. глядачів (4+, у містах 50 тис.+).

Цьогоріч Суспільне Мовлення транслювало наживо фінал Євробачення на телеканалі Суспільне Культура, сайтах Суспільне КультураСуспільне Євробачення, на Радіо Промінь, а також на диджитал-платформах.

Телеканал Суспільне Культура

Середня частка аудиторії трансляції на телеканалі Суспільне Культура, що тривала майже 4 години, становила 17,4% за аудиторією понад 18 років у містах з населенням понад 50 тис. мешканців. Під час оголошення переможців пісенного конкурсу частка трансляції в моменті досягла 28,6% (18+, міста 50 тис.+).

Читайте також: Швейцарія перемогла на Євробаченні-2024: Україна посіла третє місце

Загалом трансляції трьох передшоу, двох півфіналів та фіналу Пісенного конкурсу на телеканалі Суспільне Культура побачили 1 млн 420 тис. унікальних телеглядачів (4+, міста 50 тис.+).

Диджитал-платформи Суспільного

Ютуб-трансляція Євробачення Україна з передшоу та коментаторської студії Тімура Мірошниченка та Василя Байдака отримала станом на 13 травня понад 792 тис. переглядів.

Впродовж доби після фіналу на ютуб-каналі Євробачення Україна було близько 2 млн 174 тис. переглядів на всьому контенті (влоги, shots, нарізки, експлейнери), а трансляція посіла третю сходинку в трендах українського YouTube. Загалом чотири перші позиції рейтингу займав контент фіналу Євробачення-2024. До того ж ютуб-канал перетнув позначку у 200 тис. підписників.

Тільки пряму трансляцію фіналу Євробачення-2024 на сайтах Суспільне Євробачення, та Суспільне Культура дивилися 226 тис. та майже 143 тис. користувачів відповідно.

Фейсбук-сторінка Євробачення Україна отримала понад 140,6 тис. переглядів фіналу Євробачення-2024.

Також у день фіналу Інстаграм suspilne.eurovision отримав понад 6,3 млн переглядів формату Reels, Тікток suspilne.eurovision — понад 5,3 млн переглядів контенту про Євробачення.

Читайте також: Частка показу першого півфіналу Євробачення на Суспільне Культура — 15,6%

Цьогоріч у 68-му Пісенному конкурсі Євробачення брали участь представники 37 країн. Нагадаємо, Швейцарія перемогла на Євробаченні з піснею The Code у виконанні Nemo. Вони стали першими небінарними переможцями конкурсу.

alyona alyona & Jerry Heil посіли третє місце з піснею «Teresa & Maria» та  постановкою від дворазової номінантки «Ґреммі» — Таню Муіньо.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.

Фото: Alma Bengtsson/EBU