Король Чарльз III відкрив сцену Євробачення-2023

У середу, 26 квітня, король Великої Британії Чарльз III разом із дружиною, королевою-консортом Каміллою, офіційно запалив вогні арени Liverpool, щоб показати світові, як виглядатиме сцена Євробачення-2023. За задумом, архітектура майданчика має створити враження, ніби Пісенний конкурс «розкриває обійми до України». 

Читайте також: Герман Нєнов про перші репетиції Євробачення-2023

Під час візиту на арену, де вже за декілька тижнів пройде Євробачення-2023, Чарльз III поспілкувався з організаторами та ведучими цьогорічного шоу. Серед них голова делегації України на Євробаченні Оксана Скибінська та ведуча Євробачення-2023 від України фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна.

«Візит королівської сім’ї для запуску сцени Євробачення грандіозна подія і честь для організаторів. Разом з мером Ліверпуля, генеральним директором і вищим керівництвом BBC, виконавчим директором Євробачення та директоркою арени я мала честь привітати короля й королеву, щойно вони увійшли в арену “Ліверпуль”. Співпраця між Україною та Великою Британією в організації Євробачення в Ліверпулі стала одним з важливих аспектів, які відзначила королівська родина в ході візиту. Радіємо такому партнерству і з нетерпінням чекаємо старту повної програми подій в Ліверпулі, яка вразить своєю різноманітністю», — поділилася голова делегації України на Євробаченні Оксана Скибінська

Королівському подружжю провели екскурсію концертною залою. Презентація сцени цьогорічного шоу відбулася під музичну тему Євробачення-2023, написану українським композитором Михайлом Некрасовим.

У межах візиту до Ліверпуля королівське подружжя відвідає Центральну бібліотеку міста, щоб офіційно засвідчити її побратимство з Одеською обласною універсальною бібліотекою імені М. Грушевського.

Крім того, король разом із королевою-консортом зустрінуться з учасниками EuroFestival — двотижневого культурного фестивалю, реалізованого у співпраці з українцями.

Зазначимо, що 67-й Пісенний конкурс Євробачення у травні прийматиме Ліверпуль. Представником України на Євробаченні-2023 є гурт TVORCHI, який одразу потрапляє у гранд-фінал шоу 13 травня, де виступить з оновленою версією пісні «Heart of Steel» під номером 19

Півфінали Євробачення-2023 пройдуть на арені Liverpool 9 й 11 травня. Україна голосуватиме у другому півфіналі конкурсу, в ньому ж глядачам покажуть попередньо записані кадри з генеральної репетиції виступу гурту TVORCHI.

Фото: BBC, АР

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.