TVORCHI провели першу репетицію на сцені Євробачення-2023

У четвер, 4 травня, представники України на Євробаченні-2023 — гурт TVORCHI — провели першу репетицію на головній сцені 67-го Пісенного конкурсу в Ліверпулі. Фотографії з репетиції гурту опубліковані на офіційному сайті Eurovision Song Contest.

На сцені Євробачення-2023 TVORCHI вперше зʼявилися в нових образах. Учасники гурту виступатимуть у чорних костюмах з металевими елементами. Дзеркальні фрагменти відбивають промені світлових приладів, проте головну увагу привертають величезні вишиті серця на грудях виконавців. Разом з учасниками гурту на сцену вийшли танцівники в металевих масках.

Представники України привезли у Ліверпуль схожі декорації, які були на Національному відборі. Освітлення сцени використано, щоб підкреслити футуристичну графіку, що супроводжує номер. В номері використано блакитне та жовте освітлення.

Нагадаємо, що 67-й Пісенний конкурс Євробачення у травні прийматиме Ліверпуль. Представники України на Євробаченні-2023 — гурт TVORCHI — одразу потрапляють у гранд-фінал шоу 13 травня, де виступлять з оновленою версією пісні «Heart of Steel» під номером 19.

Півфінали Євробачення-2023 пройдуть на арені Liverpool 9 й 11 травня. Україна голосуватиме у другому півфіналі конкурсу, в ньому ж глядачам покажуть попередньо записані кадри з генеральної репетиції виступу гурту TVORCHI.

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Фото: Sarah Louise Bennenn/ EBU

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.