Євробачення-2024: стало відомо, якою буде сцена у Мальме

Організатори Євробачення-2024, яке пройде у травні наступного року у шведському місті Мальме, оприлюднили перші макети сцени.

Читайте також: Євробачення-2024: Суспільне запустило в Дії голосування за 11-го фіналіста Нацвідбору

Сценічне та світлове рішення 68-го Пісенного конкурсу Євробачення як ніколи фокусуються на глядачах. Обʼєднані в одному просторі рухомі куби з екранами, LED-підлога, передові технології та головна сцена у формі хреста, розміщена в самому центрі Malmö Arena в оточенні глядачів, покликані створити унікальний 360-градусний досвід. 

Відправною точкою конструкції є монументальна інсталяція з відео та світла, розташована над сценою. Її світловий дизайн розроблений таким чином, щоб по-справжньому підкреслити артиста та його виступ.

Дизайн-концепт сцени та світлового рішення створили Флоріан Відер, художник-постановник з 30-річним досвідом, автор креативних концепцій для шоу таких зірок як Бейонсе, Адель та Дженніфер Лопес, та Фредрік Стормбі (ABBA Voyage, Melodifestivalen, Renaissance Tour Бейонсе).

Читайте також: Суспільне презентувало кліп на різдвяну версію «Квітки» Анастасії Димид

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.

Зазначимо, що у листопаді Суспільне Мовлення оголосило імена та назви пісень 10 фіналістів Національного відбору на Євробачення-2024. До списку потрапили: alyona alyona & Jerry Heil, Drevo, INGRET, MÉLOVIN, NAHABA, NAZVA, SKYLERR, YAGODY, YAKTAK та Ziferblat. 

Серед учасників лонглиста, які не потрапили у список фіналістів за результатами прослуховування, триває онлайн-голосування в мобільному застосунку Дія, яке визначить ще одного — одинадцятого — учасника фіналу. Повний список фіналістів буде оприлюднено до 29 грудня. Фінал Національного відбору відбудеться 3 лютого 2024 року.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.

Фото — з сайту eurovision.tv.