Євробачення-2024: Суспільне оголосило імʼя 11-го фіналіста Нацвідбору

Суспільне Мовлення провело опитування в Дії, в якому українці обрали ще одного — одинадцятого — фіналіста Національного відбору на Євробачення-2024. Найбільшу кількість голосів — 80 944 (26,78%) — і квиток у фінал Нацвідбору, який відбудеться 3 лютого 2024 року, отримала ANKA з піснею «Палала»

Читайте також: Суспільне презентувало кліп на різдвяну версію «Квітки» Анастасії Димид

Глядацьке онлайн-голосування тривало з 15 до 21 грудня. За цей час свій голос встигли віддати понад 300 тисяч українців

Переможниця «глядацького вибору» приєднається до 10 фіналістів, обраних за результатами прослуховування хтось із них представить Україну на Євробаченні-2024 у шведському місті Мальме.

Повний список фіналістів Нацвідбору та назви їхніх пісень:

alyona alyona & Jerry Heil — «Teresa & Maria»

ANKA — «Палала» 

Drevo — «Endless chain»

INGRET — «Keeper»

MÉLOVIN — «DREAMER»

NAHABA — «GLASSS»

NAZVA — «Slavic English»

SKYLERR — «Time is running out»

YAGODY — «Tsunamia»

YAKTAK — «Lalala»

Ziferblat — «Place I Call Home»

Почути пісні 10 фіналістів, обраних за результатами прослуховування, українці зможуть у січні. 

Фінал Національного відбору відбудеться 3 лютого 2024 року у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця відбору й представника України на Євробаченні-2024 визначать за результатами голосування журі й глядачів. Склад журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування. 

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.