alyona alyona & Jerry Heil: відео з другої репетиції на сцені Євробачення-2024

У середу, 1 травня, alyona alyona & Jerry Heil провели другу репетицію на сцені Євробачення-2024 та оголосили, що постановницею номера України на головній сцені Європи стала дворазова номінантка премії «Ґреммі» — Таню МуіньоДивіться відео з ексклюзивним фрагментом репетиції українських представниць на ютуб-каналі Євробачення Україна.

Вже 7 травня alyona alyona & Jerry Heil виступлять із піснею «Teresa & Maria» у першому півфіналі Євробачення-2024 під номером 5.

У ролику можна детальніше роздивитися один з найдраматичніших фрагментів виступу, де скерована силою вітру Jerry Heil босоніж підкорює вершину камʼяної декорації. В цей час на масштабному світлодіодному екрані позаду неї в уповільненому темпі зʼявляються спалахи, інтенсивність яких зростає, чим ближче співачка підходить до піку.

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, відбудеться у травні у шведському місті Мальме. Півфінали Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena 7 та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.

Фото: Alma Bengsston, Sarah Louise Bennett / EBU