Світ на її плечах: alyona alyona & Jerry Heil презентують соціальне відео на трек «Teresa & Maria»

Вже 7 травня alyona alyona & Jerry Heil виступлять із піснею «Teresa & Maria», що розповідає про силу, хоробрість та стійкість українських жінок, у першому півфіналі Євробачення-2024 під номером 5. Щоб підкреслити меседж виступу, постановницею якого стала найвідоміша українська режисерка у світі Таню Муіньо, представниці України презентували соціальне відео на конкурсну на пісню.

Читайте також: alyona alyona & Jerry Heil: відео з другої репетиції на сцені Євробачення-2024

Несподівано після публікації концертного виступу, alyona alyona & Jerry Heil презентують соціальне відео на пісню «Teresa & Maria». У зйомках відео взяли участь українські жінки, які щоденно проходять тернистий шлях до власного щастя. Через біль, радість, сльози, сміх та розчарування, українки попри все продовжують жити, творити та допомагати, не покладаючи рук. На плечах жінок тримається весь світ, а коли вони об’єднані — стають рушійною силою у боротьбі!

У відео можна побачити Тетяну та Людмилу, вчительок зруйнованої від ворожого обстрілу Великокостромської гімназії, на відбудову якої alyona alyona & Jerry Heil спільно з UNITED24, Visa та Ощадбанк збирають 10 000 000 гривень. 

Українські жінки — сильні та незламні, вони воюють і рятують життя на фронті, створюють бізнеси, закривають мільйонні збори, піклуються про дітей та здобувають Нобелівські премії миру. Представниці України на Євробаченні-2024 прагнуть дізнатися, які українки надихають саме тебе, тому спільно з BRAND UKRAINE та Міністерством закордонних справ України запускають флешмоб, щоб підкреслити стійкість жінок.

Коментуй відео та розкажи про «світ на її плечах» — тільки об’єднання призводить до великих перемог! Щоби стати частиною флешмобу, публікуй на своїх сторінках у соціальних мережах розповідь і фото або відео жінки, чия історія вражає та надихає, із гештегом #СвітНаЇїПлечах (#WorldOnHerShoulders) та в супроводі пісні «Teresa & Maria».

Нагадаємо, що нещодавно alyona alyona & Jerry Heil провели другу репетицію на сцені Євробачення-2024 та оголосили, що постановницею номеру України на головній сцені Європи стала дворазова номінантка премії «Ґреммі» — Таню МуіньоДивіться відео з ексклюзивним фрагментом репетиції українських представниць на ютуб-каналі Євробачення Україна.

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, відбудеться у травні у шведському місті Мальме. Півфінали Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena 7 та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.