ZLATA OGNEVICH — речниця України на Євробаченні-2023

У суботу, 29 квітня, стало відомо, що ZLATA OGNEVICH стане речницею України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023. Про це заявила голова української делегації на Євробаченні Оксана Скибінська в прямому ефірі національного марафону «Єдині новини» під час інформаційного слоту Першого.

Читайте також: Король Чарльз III відкрив сцену Євробачення-2023

«Така важлива місія, як оголошення балів національного журі, цьогоріч покладена на Злату Оґнєвіч, яка свого часу принесла нашій країні високу третю сходинку. Злата вже виконувала цю почесну роль — бути обличчям України — в знаковий для нас 2017-й, коли Євробачення відбувалося в Києві. На жаль, через російське повномасштабне вторгнення цьогоріч ми не можемо прийняти Пісенний конкурс у себе вдома, але попри все — Україна буде наживо в гранд-фіналі шоу в особі нашої речниці. 13 травня в прямому ефірі з самого серця України Злата оголосить, кому саме наша країна віддала найвищий бал», — зазначила Оксана Скибінька.

Читайте також: Злата Оґнєвіч в гостях «Щоденників Євробачення» на Суспільне Культура

«Мені приємно, що на цьогорічному Євробаченні я буду оголошувати найвищі оцінки від журі. Я згадую, радість нашої команди, коли у 2013 році оголошували мої бали. Це момент радості, тому я щаслива, що зможу комусь принести гарну звістку», — поділилася ZLATA OGNEVICH

Зазначимо, що 67-й Пісенний конкурс Євробачення у травні прийматиме Ліверпуль. Представником України на Євробаченні-2023 є гурт TVORCHI, який одразу потрапляє у гранд-фінал шоу 13 травня, де виступить з оновленою версією пісні «Heart of Steel» під номером 19

Півфінали Євробачення-2023 пройдуть на арені Liverpool 9 й 11 травня. Україна голосуватиме у другому півфіналі конкурсу, в ньому ж глядачам покажуть попередньо записані кадри з генеральної репетиції виступу гурту TVORCHI.

Фото: Володимир Шевчук

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.