Суспільне оприлюднило пісні лонглиста Нацвідбору на Євробачення-2024: хто потрапить у фінал?

Суспільне Мовлення оприлюднило пісні 9 учасників лонглиста, які візьмуть участь у глядацькому голосуванні за 11-го фіналіста Національного відбору на Євробачення-2024. Пісні опубліковано на офіційному YouTube-каналі Євробачення Україна — наразі послухати їх можна лише там. Фінал Національного відбору на Євробачення-2024 відбудеться 3 лютого.

Читайте також: Суспільне оголосило десятку фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2024

Глядацьке онлайн-голосування, яке визначить ще одного учасника фіналу, — одне з нововведень цьогорічного Нацвідбору. За правилами, в ньому візьмуть участь артисти з  лонглиста, які не потрапили у список фіналістів за результатами прослуховування. Відповідне опитування днями розпочнеться в мобільному застосунку Дія — переможець боротиметься за право представити Україну на Євробаченні-2024 в Мальме. 

Повний список фіналістів буде оприлюднено до 29 грудня.

За 11-те місце в фіналі Національного відбору змагатимуться:

ANKA «Палала»

Carpetman «Endless fight»

KARYOTYPE «Sadness»

KRYLATA «Queen»

PARFENIUK «Серед вітрів»

SHÉPA «SUPERNOVA»

STASYA «Rika»

SWOIIA ​​ «Little Angels»

TESLENKO «Lights go up»

Зазначимо, що Julia Belei, одна з учасниць лонглиста Національного відбору на Євробачення-2024, зняла свою кандидатуру з голосування за 11-го учасника фіналу через особисті обставини, які унеможливлюють її подальшу участь у відборі. 

Читайте також: «Музична ДНК нації»: Суспільне презентувало дизайн Нацвідбору на Євробачення-2024

Нагадаємо, що у листопаді Суспільне Мовлення оголосило імена та назви пісень 10 фіналістів Національного відбору на Євробачення-2024. До списку потрапили: alyona alyona & Jerry Heil, Drevo, INGRET, MÉLOVIN, NAHABA, NAZVA, SKYLERR, YAGODY, YAKTAK та Ziferblat. 

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.