alyona alyona & Jerry Heil — переможниці Нацвідбору на Євробачення-2024


У неділю, 4 лютого, в ефірі Суспільного відбувся повтор фіналу Національного відбору на Пісенний конкурс Євробачення-2024 (що транслювався напередодні), та оголошення результатів голосування у прямому ефірі. Через рекордну активність користувачів 3 лютого під час голосування у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2024 у мобільному застосунку Дія не всі охочі змогли віддати голос за обрану пісню, тому голосування було продовжено до 4 лютого. Загалом проголосував 1 167 185 українців у застосунку Дія.

За результатами голосування членів журі й глядачів,  перемогли  alyona alyona & Jerry Heil, які отримали у сумі 21 бал — 10 від журі та 11 від глядачів.

Переможниці представлять Україну у травні на Євробаченні-2024 у шведському Мальме. Фінал Національного відбору відбувався на всіх платформах Суспільного Мовлення телебаченні, радіо та діджиталі.

Станом на 20 годину глядачі фіналу Нацвідбору на Євробачення-2024, які долучилися до збору у фонд Сергія Притули на придбання груп обладнання для гуманітарного розмінування, зібрали майже 2 млн 208 тис. грн. Дякуємо всім, хто долучився до збору!

Читайте також: Разом ми сила та любов: Дмитро Шуров про спільний номер у фіналі Нацвідбору-2024

Як голосували глядачі та журі:

YAKTAK з піснею «Lalala» отримав 10 балів від глядачів та 6 бал від журі;

INGRET з піснею «Keeper» отримала 2 бали від глядачів та 8 балів від журі;

NAZVA  з піснею «Slavic English» отримали 1 балів від глядачів та 2 бал від журі;

ANKA  з піснею «Палала» отримала 4 балів від глядачів та 5 бал від журі;

Drevo з піснею  «Endless chain» отримав 3 бали від глядачів та 4 бали від журі;

alyona alyona & Jerry Heil з піснею «Teresa & Maria» отримали 11 балів від глядачів та 10 балів від журі;

MÉLOVIN  з піснею «DREAMER» отримав 9 балів від глядачів та 9 балів від журі;

SKYLERR з піснею «Time is running out» отримала 6 балів від глядачів та 3 балів від журі;

 

Ziferblat з піснею «Place I Call Home» отримали 8 балів від глядачів та 11 бал від журі;

YAGODY з піснею «Tsunamia» отримали 7 балів від глядачів та 7 бал від журі;

NAHABA  з піснею  «GLASSS» отримали 1 балів від глядачів та 1 бал від журі;

Більше фото з фіналу за посиланнями: Фотоальбом 1 і Фотоальбом 2

Цьогоріч ведучими Нацвідбору стали фронтвумен гурту The HARDKISS та ведуча Євробачення-2023 в Ліверпулі Юлія Саніна, незмінний коментатор та ведучий Пісенного конкурсу в Україні Тімур Мірошниченко та стендап-комік Василь Байдак.

Фінальне шоу розпочала Руслана з легендарними «Дикими танцями», — піснею, яка 20 років тому принесла Україні першу перемогу на Євробаченні. Разом з Русланою на сцену вийде танц-театр «Життя», з яким співачка і виступала на Пісенному конкурсі в Стамбулі.

Переможці минулорічного Національного відбору, гурт TVORCHI, виконали оркестрову версію пісні «Heart of Steel» у супроводі NAONI Orchestra.

Вперше після перемоги на Євробаченні-2022 на сцені Національного відбору виступили гурт Kalush Orchestra з оновленою версією вже легендарної пісні «Stefania» у виконанні з українським академічним фольклорно-етнографічним ансамблем «Калина».

У фіналі Національного відбору виступила переможниця Євробачення-2016 Jamala з піснею «Мій брате», присвятою всім братам і сестрам, яким ми не встигли сказати важливі речі.

Легенда Євробачення VERKA SERDUCHKA, яка вже протягом 30 років збирає аншлаги по всій Україні, передала привіт країні-господарці Євробачення-2024 з піснею «Swedish Lullaby».

Тіна Кароль виконала премʼєру пісні «Троянди», яка зараз очолює музичні чарти на всіх стрімінгових платформах. Представниця України на Євробаченні-2006 заспівала про глибокі почуття, які віддзеркалюють соціальну драму сьогодення.

На сцені Національного відбору заспівала представниця України на Дитячому Євробаченні-2023 Анастасія Димид і музична продюсерка Світлана Тарабарова. Вони виконали розширену версію пісні «Квітка».

Музичний продюсер Національного відбору Дмитро Шуров (Pianoбой) разом з усіма учасниками фіналу виступили зі спільним номером-присвятою легендарному українському митцю Володимиру Івасюку.

Цьогорічне журі фіналу українці обрали в мобільному застосунку Дія, за результатом якого до складу журі Національного відбору-2024 увійшли: народний артист України й творець сценічного образу VERKA SERDUCHKA Андрій Данилко, переможниця Євробачення-2016 Джамала та фронтмен гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» — Сергій Танчинець.

Фінал Національного відбору транслювався на всіх платформах Суспільного Мовлення — телебаченні, радіо та діджиталі:

Вперше фінал Національного відбору на Євробачення-2024 супроводжувався перекладом жестовою мовою. Перекладачкою розмовних студій була Ольга Буназів, за адаптацію пісень відповідала Катерина Заботкіна.

Нагадаємо, 68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали відбудуться 7 та 9 травня, Україна братиме участь у першому півфіналі. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.