Від імені України: Євробачення-2023 отримало дві нагороди премії BAFTA

У неділю, 28 квітня, у Лондоні пройшло нагородження Британської академії телебачення та кіномистецтва — BAFTA Television Craft Awards 2024 — найвищої нагороди британського телебачення. Одним з тріумфаторів вечора стало Євробачення-2023, яке у травні минулого року пройшло в британському Ліверпулі від імені України та за участі Суспільного Мовлення. У підсумку вечора трансляція 67-го Пісенного конкурсу забрала дві нагороди — «Director: Multi-Camera» та «Entertainment Craft Team».

Читайте також: alyona alyona & Jerry Heil провели першу репетицію на сцені Євробачення-2024

Нагадаємо, Євробачення-2023 в Ліверпулі пройшло від імені України та з залученням української команди й артистів. Спільно з BBC, мовником-організатором минулорічного шоу, над реалізацією конкурсу працювала команда Суспільного Мовлення на чолі з головою делегації України на Євробаченні Оксаною Скибінською, креативним директором Євробачення-2023 від України Германом Нєновим та виконавчою продюсеркою групи з реалізації проєкту Євробачення Тетяною Семеновою.

Однією з трьох ведучих Пісенного конкурсу Євробачення-2023 була фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна. В інтервал-актах Євробачення виступила рекордна кількість українських артистів, зокрема Kalush Orchestra, Go_A, Jamala, Тіна Кароль та Verka Serduchka — у фіналі та Марія Яремчук, OTOY, Alyosha, Злата Дзюнька — у півфіналі конкурсу.

Україну на Євробаченні-2023 представив гурт TVORCHI з піснею «Heart of Steel», у фіналі конкурсу дует посів шосте місце.

Нещодавно цьогорічні представниці України на Євробаченні-2024 — alyona alyona & Jerry Heil — провели першу репетицію на головній сцені 68-го Пісенного конкурсу в Мальме. Під час виступу українських представниць сцена Malmö Arena стала полотном для оспівування жіночої сили, стійкості та єдності, необхідної для подолання життєвих викликів. Друга репетиція alyona alyona & Jerry Heil відбудеться вже 1 травня.

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, відбудеться у травні у шведському місті Мальме. Півфінали Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena 7 та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

Представниці України alyona alyona & Jerry Heil виступлять із піснею «Teresa & Maria» у першому півфіналі, 7 травня, під номером 5.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.