Євробачення-2024: alyona alyona & Jerry Heil зірвали овації на промоконцерті в Мадриді

У суботу, 30 березня, представниці України на Євробаченні-2024 alyona alyona та Jerry Heil виступили з піснею «Teresa & Maria» на першому масштабному промоконцерті до Євробачення-2024 — PrePartyES у Мадриді. З 37 учасників Пісенного конкурсу — 26 взяли участь у концерті, де презентували свої пісні наживо перед аудиторією єврофанів. 

Читайте також: Понад 235 тисяч українців проголосували за склад Національного журі на Євробаченні-2024

Під час виконання конкурсної пісні, глядачі у залі підспівували українським представницям, а після завершення виступу — вибухнули овації.

На заході alyona alyona та Jerry Heil познайомилися з представниками інших країн, зокрема Великої Британії, Італії, Швеції, Бельгії та Фінляндії. Цьогорічний представник Швейцарії Nemo, який зараз посідає переш місце за ставками букмекерів, зустрів співачок словами: «Не можу повірити! Я ваш фанат ви торкнулися мого серця». 

Крім того, на події alyona alyona та Jerry Heil зустрілися з Катериною Павленко фронтвумен гурту Go_A, який здобув для України 5 місце у фіналі Євробачення-2021 у Роттердамі. 

Під час візиту в Іспанію співачки встигли провести окрему зустріч з місцевою українською діаспорою. alyona alyona та Jerry Heil поспілкувалися з українцями в Мадриді та заспівали «Teresa & Maria» в унісон.

Вже 13 квітня alyona alyona та Jerry Heil разом з 29 іншими учасниками Євробачення-2024 виступлять на наймасштабнішому промоконцерті цьогорічного євросезону Eurovision in Concert в Амстердамі.

Нагадаємо, що 68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, відбудеться у травні у шведському місті Мальме. Півфінали Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena 7 та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

Представниці України alyona alyona & Jerry Heil виступлять із піснею «Teresa & Maria» у першому півфіналі, 7 травня, під номером 5.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.

Підписуйтесь на канал Суспільне Анонси в телеграм або вотсап, щоб дізнаватися про головні проєкти та події на Суспільному.