Євробачення-2024: стало відомо, під яким номером виступлять alyona alyona & Jerry Heil

Організатори Євробачення-2024 оголосили порядок виступів у півфіналах Пісенного конкурсу, 7 та 9 травня. Представниці України alyona alyona & Jerry Heil вперше піднімуться на головну сцену Євробачення у першому півфіналі, де виступлять під номером 5

Читайте також: Євробачення-2024: оберіть склад Національного журі в Дії

За новими правилами, представники країн «Великої п’ятірки» (Великої Британії, Франції, Німеччини, Італії й Іспанії) та країни-господарки Євробачення-2024, Швеції, вперше виконають свої пісні наживо під час півфіналів — хоча все ще автоматично проходять у гранд-фінал конкурсу, що пройде 11 травня. У півфіналах країни, які автоматично проходять до фіналу, виступатимуть того самого вечора, якого вони були обрані для голосування за результатами жеребкування

Порядок виступів учасників у першому та другому півфіналах Євробачення-2024:

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, відбудеться у травні у шведському місті Мальме. Півфінали Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena 7 та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

Представниці України alyona alyona & Jerry Heil виступлять із піснею «Teresa & Maria» у першій частині першого півфіналу, 7 травня. Порядок виступу ​​визначило жеребкування півфіналів Євробачення-2024.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.

Підписуйтесь на канал Суспільне Анонси в телеграм або вотсап, щоб знати про головні проєкти та події на Суспільному.