Євробачення-2023: слухайте всі пісні країн-учасників

Стали відомі пісні всіх 37 країн-учасників Пісенного конкурсу Євробачення-2023, який відбудеться вже цього травня в британському Ліверпулі від імені України та за участі Суспільного Мовлення. Під час сезону проведення національних відборів представники Суспільного у складі міжнародного журі взяли участь у чотирьох конкурсах: в Ірландії, Німеччині, Фінляндії та Норвегії. 

Читайте також: Євробачення-2023: відомо, під яким номером TVORCHI виступлять у фіналі

Слухайте всі пісні-учасниці Євробачення-2023 на офіційному ютюб-каналі Eurovision Song Contest.

Цьогоріч голова української делегації на Євробаченні Оксана Скибінська голосувала у складі журі ірландського Нацвідбору Eurosong 2023, а також німецького Unser Lied für Liverpool, до якого також доєднався креативний режисер Євробачення-2023 від України Герман Нєнов.  

Україна стала однією з семи країн-членів міжнародного журі на фінському Uuden Musiikin Kilpailu 2023 (UMK). До складу журі увійшла команда Суспільного Мовлення: Оксана Скибінська, Герман Нєнов, виконавча продюсерка Першого каналу Суспільного Мовлення Ірина Бубнова та виконавча продюсерка групи з реалізації проєкту Євробачення Тетяна Семенова. 

Речником від України став незмінний ведучий Нацвідборів на Євробачення, ведучий урочистої Церемонії відкриття Євробачення-2023 та кореспондент цьогорічного шоу в Ліверпулі Тімур Мірошниченко.

Читайте також: Команда Суспільного в журі Нацвідбору Фінляндії: гонорар перерахують у фонд «Повернись живим» 

На додачу, Україна разом з дев’ятьма іншими країнами голосувала у складі міжнародного журі на норвезькому Melodi Grand Prix 2023 (MGP 2023). Українське журі складалося з команди Суспільного Мовлення та музичного продюсера Нацвідбору-2023 Дмитра Шурова (Pianoбой). Речницею стала Оксана Скибінська.

Читайте також: Команда Суспільного голосувала у складі журі Нацвідбору Євробачення у Норвегії

Зазначимо, у Євробаченні-2023 візьмуть участь представники 37 країн, 31 з них візьме участь у двох півфіналах, що пройдуть на арені Liverpool біля річки Мерсі 9 й 11 травня. У гранд-фіналі конкурсу, 13 травня, до 20 переможців півфіналів приєднаються представники країн «Великої п’ятірки» (Велика Британія, Франція, Німеччина, Італія та Іспанія) та Україна, як країна-переможниця Євробачення-2022. 

За результатами жеребкування, Україна голосуватиме у другому півфіналі Євробачення-2023, в ньому ж глядачам покажуть кадри з генеральної репетиції виступу  представників України на цьогорічному конкурсі гурту TVORCHI, які автоматично потрапляють у гранд-фінал, де виступатимуть під номером 19.

Нагадаємо, що TVORCHI нещодавно презентували оновлену версію пісні «Heart of Steel». У своїй пісні гурт співає про незламність та силу духу людей, створених з волі та сталі. 

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення. 

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.